ПРИМОРЈЕ У СЕРИЈИ ОД 5 ВЕЗАНИХ ПОБЈЕДА

Кошаркаши Приморја остварили су и пету везану побједу, пошто су вечерас на свом паркету, у 15. колу прве А мушке кошаркашке лиге, савладали екипу „All Stars“ из Даниловграда резултатом 102:94, по четвртинама 24:19, 20:25, 29:21 и 29:29.

Шутерски веома богат меч боље су отворили гости и након првих пет минута имали 7 поена предности, али су изабраници Рајка Кривокапића до краја четвртине успјели да преокрену. Друга четвртина је почела слично, гости су били бољи, Новљани јурили резултат, па се на одмор отишло са неријешеним резултатом 44:44.

Друго полувријеме припало је домаћима, који су се на самом почетку треће четвртине одвојили и предност чували до краја.

Најрасположенији у редовима Приморја био је Слободан Миљанић са 27 поена и 9 скокова, Маркиз Мозли је уписао 20 уз 5 скокова, Горан Вучићевић 17, Веселин Ковачевић 12, Борис Јекнић 11, Новак Обрадовић 7, Зоран Вилотијевић 6 поена и 7 скокова и Тодор Комлен 2 поена. Код гостију истакли су се Немања Кнежевић са 27, Богдан Цебаловић 25 и Александар Богојевић са 17 поена.

Приморје сада има скор од 11 побједа и 5 пораза и налази се на другом мјесту на табели, лидер је Студентски центар из Подгорице.