PRIJATELJSKA FUDBALSKA UTAKMICA: PORAZ IGALA NA ZLATIBORU

Fudbaleri Igala koji se nalaze na priprema na Zlatiboru sinoć su odigrali prvu prijateljsku utakmicu i poraženi su od Radničkog (Sombor) člana Treće lige Srbije 4:2 (2:1).

Igalo je povelo golom Miloša Perovića u 7. minutu. Isti igrač imao je u 10. minutu stopostotnu šansu za 2:0, ali nije iskorišćena. Uslijedila je kazna iz dva slobodna udarca tima Dušana Jevrića bivšeg trenera Igala koji je preokrenuo rezultat golovima Jovanovića u 12 i Spasića u 15 minutu. U 59 minuti golom Kovačevića Radnički je povećao prednost na 3:1. Lazar Mučalica je nakon kornera Koprivice smanji prednost u 63 minutu. Igalo je imalo još par šansi, a najveću je imao Perović koja nije iskorišćena. Golman David Bjelica imao je par dobrih odbrana ali poslednji gol Milisavljevića u 69. minutu nije mogao braniti. Bojan Bigović je imao priliku da smanji rezultat, ali do kraja utakmice u dva navrata bio je neprecizan.

U prvoj utakmici na Zlatiboru Igalo je igralo u sledećem sastavu: Bjelica, Kosać, Mučalica,Ivanović, Maslovar, Koprivica, Kordoba, Ilić, More, Perović i Bigović. Danas je na Zlatibor stigao i novoimenovani sportski direktor Igala Ivan Golac. Igalo na priprema na Zlatiboru ostaje do nedelje 8 avgusta.