ПРИЈАТЕЉСКА ФУДБАЛСКА УТАКМИЦА: ПОРАЗ ИГАЛА НА ЗЛАТИБОРУ

Фудбалери Игала који се налазе на припрема на Златибору синоћ су одиграли прву пријатељску утакмицу и поражени су од Радничког (Сомбор) члана Треће лиге Србије 4:2 (2:1).

Игало је повело голом Милоша Перовића у 7. минуту. Исти играч имао је у 10. минуту стопостотну шансу за 2:0, али није искоришћена. Услиједила је казна из два слободна ударца тима Душана Јеврића бившег тренера Игала који је преокренуо резултат головима Јовановића у 12 и Спасића у 15 минуту. У 59 минути голом Ковачевићa Раднички је повећао предност на 3:1. Лазар Мучалица је након корнера Копривице смањи предност у 63 минуту. Игало је имало још пар шанси, а највећу је имао Перовић која није искоришћена. Голман Давид Бјелица имао је пар добрих одбрана али последњи гол Милисављевића у 69. минуту није могао бранити. Бојан Биговић је имао прилику да смањи резултат, али до краја утакмице у два наврата био је непрецизан.

У првој утакмици на Златибору Игало је играло у следећем саставу: Бјелица, Косаћ, Мучалица,Ивановић, Масловар, Копривица, Кордоба, Илић, Море, Перовић и Биговић. Данас је на Златибор стигао и новоименовани спортски директор Игала Иван Голац. Игало на припрема на Златибору остаје до недеље 8 августа.