Пораз Игала у Котору на дебију тренера Перовића

Фудбалери Игала, са новим тренером Дејаном Перовићем, поражени су у Котору, у 5. колу Друге лиге, у дербију од домаћег Бокеља 2:1 (1:0) и препустили прво мјесто ривалу.

Которани су повели голом Драгана Мирковића у 33. минуту. У другом полувремену гости су успјели да стигну до изједначења преко Марка Станковића у 55. минуту.

Интернационалац из Гане Баба Мусах Алхасан је у 85. минуту, за побједу и велико славље Которана, савладао резервног голмана Игала, Александра Кулиновића који је замјенио стандарног чувара мреже Шабана Колића.

Остали резултати 5. кола: Интернационал – Грбаљ 2:1, Отран Олимпик – Искра 2:3, Беране – Ком 3:2, док сусрет Подгорица – Ловћен није одигран.

Бокељ је нови лидер са 11 бодова, два мање има Игало, Отрант је трећи са 8, Ком има 7, Грбаљ и Искра по 6, Интернационал и Подгорица по 5, Ловћен и Беране по 4 бода.

У наредном, 6. колу (13. септембра) састају се: Игало – Грбаљ, Бокељ – Беране, Ловћен – Интернационал, Искра – Подгорица, Ком – Отрант Олимпик.