Poraz fudbalera Igala

U vanrednom 27. kolu Druge fudbalske lige Igalo je poraženo u Ulcinju od domaće ekipe Otrant Olimpik 2:1 (1:0).

Fudbaleri trenera Marka Šćepanovića poslije primljenog gola u 28. minutu kada je strijelac bio Kristijan Škrelja imali su nepreciznu dugotrajnu ofanzivu. U finišu su  viđena još dva gola. Prvo su domaći u 84. minutu poveli 2:0 golom Edina Đečbitrića, da bi pet minuta kasnije rezevista Boško Borovnica u 89. minutu postigao gol nade za Igalo. Do kraja susreta u regularnom dijelu i u ekstra vremenu Igalo je napadalo ali domaći su se branili i sačuvali pobjedu.

U ostalim utakmicama kola, Bokelj je kao gost u Golubovcima pobjedio Internacional 4:0. U Radanovićima je Grbalj preokreno rezultat protiv Koma 2:1. Lovćen je u Kotoru pobjedio Iskru 1:0, a Podgorica-Berane 1:0.

Tabela: Bokelj 59, Otrant Olimpik 57, Podgorica 43 (-2), Grbalj 39, Lovćen 32,  Igalo 30, Kom (29 (-1), Iskra 28 (-1), Internacional 27 i  Berane 20 bodova.

Utakmicama 28. kola u nedelju 7. aprila počinje treći dio prvenstva u Drugoj crnogorskoj ligi. Igalo u derbiju začelja na Solilma dočekuje Iskru. U Radanovićima se igra kotorski derbi Grbalj-Bokelj, Podgorica –Otrant Olimpik, Internacional –Berane i Lovćen –Kom.