Poljaci najbolji na prvom vaskršnjem Kjokušinkai kupu u Igalu

U Sportskom centru Igalo juče je održan Prvi međunarodni Vaskršnji kjokušinkai karate Kup u ful kontaktu, karate borbama i katama za sve uzraste. Na turniru koji je organizovao kjokušin  karate klub Herceg Novi u saradnji sa IKO Macušima Crne Gore, učestvovalo je oko 100 takmičara iz Poljske, Rumunije, Hrvatske, Republike Srpske, Srbije i Crne Gore. Prvo mjesto pripalo je takmičarima iz Poljske koji su osvojili najveći broj zlatnih medalja, druga je reprezentacija Rumunije a od klubova najbolji je domaći klub „Herceg Novi“ koji je  na Kupu imao najveći broj – 43 takmičara.

Od pojedinačnih rezultata Novljana vrijedan rezultat je postigla bivša košarkašica a sada takmičar KKK „Herceg Novi“ i trener Nataša Vujičić koja je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju izgubivši u finalu od takmičarke iz Poljske.