Pobjeda FK „Igalo“

Fudbaleri „Igala“ nastavili su sa odličnim igrama i rezultatima kada su u pitanju nastupi u gostima u ovogodišnjem prvenstvu Druge fudbalske lige.

Izabranici  trenera  Petra Gušića na Zlatici u Podgorici pobijedili su dosadašnjeg lidera ekipu „Kom“ sa 2:0. (0:0) .

Samo dva minuta po ulasku u igru, rezervista  Stefan Perović koji je zamijenio  Marka Stankovića postigao je gol.  Šest minuta kasnije u 67 minutu Andrija Vujičić  drugim  golom potvrdio je pobijedu drugoligaša iz Herceg Novog.

Ostali  rezultati 3  kola: Bokelj-Iskra 2:0, Otrant Olimpik –Grbalj 1:1,Berane –Lovćen 1:2,Podgorica – Internacional 2:2.

Tabela: Bokelj i Otrant  po 7, Igalo i Kom po 6, Grbalj 5, Podgorica 4, Lovćen 3, Internacional 2, Berane 1, Iskra bez bodova.

U narednom kolu (3.septembra) sastaju se: Igalo – Internacional, Grbalj – Podgorica, Kom-Bokelj, Lovćen – Otrant Olimpik i Iskra – Berane i Kom – Bokelj.