Побједа ФК „Игало“

Фудбалери „Игала“ наставили су са одличним играма и резултатима када су у питању наступи у гостима у овогодишњем првенству Друге фудбалске лиге.

Изабраници  тренера  Петра Гушића на Златици у Подгорици побиједили су досадашњег лидера екипу „Ком“ са 2:0. (0:0) .

Само два минута по уласку у игру, резервиста  Стефан Перовић који је замијенио  Марка Станковића постигао је гол.  Шест минута касније у 67 минуту Андрија Вујичић  другим  голом потврдио је побиједу друголигаша из Херцег Новог.

Остали  резултати 3  кола: Бокељ-Искра 2:0, Отрант Олимпик –Грбаљ 1:1,Беране –Ловћен 1:2,Подгорица – Интернационал 2:2.

Табела: Бокељ и Отрант  по 7, Игало и Ком по 6, Грбаљ 5, Подгорица 4, Ловћен 3, Интернационал 2, Беране 1, Искра без бодова.

У наредном колу (3.септембра) састају се: Игало – Интернационал, Грбаљ – Подгорица, Ком-Бокељ, Ловћен – Отрант Олимпик и Искра – Беране и Ком – Бокељ.