Послије неочекиваног пораза у 27. колу Друге лиге 1:0 од фењераша “Кома”, којим је његов тим наставио серију лоших резултата овог прољећа, тренер ФК “Игало” Марко Шћепановић је поднио оставку.
О томе је одмах послије утакмице у Подгорици обавјестио играче и челнике клуба, а остаје да се види да ли ће оставку да прихвати управа клуба.
На синоћњем састаку руководства ФК “Игало” једни су били за прихватање оставке, а други да Шћепановић до краје сезоне води клуб са Солила, јер послије лоше серије у марту и априлу, у преосталом дијелу друголигашког првенсва “Игало” нема готово никакве шансе да стигне до треће позиције која води у бараж за Прву лигу, што су из управе клуба упорно најављивали на почеку 2025. године.
Ко ће у суботу у 28. колу водити херцегновског друголигаша против “Подгорице” у гостима остаје да се види. Из управе клуба су најавили да ће одлуку о томе сопштити данас.