Osmajić produbio krizu FK Igalo

архива РТХН

Serija negativnih rezultata fudbalskog kluba Igalo se nastavlja. Rezervista Vasilije Osmajić odmah po ulasku u igru golovima u 49. i 58. minutu donio je važne bodove fenjerašu ekipi Berana (Igalo-Berane 0:2) u 16. kolu Druge fudbalske lige.

I susret sa poslednje plasiranim timom potvrdio da je ekipa Igala u velikoj krizi jer je danas na svom terenu doživljela peti uzastopni poraz. Potez uprave da se nepotrebno smjeni Petar Gušić u trenutku kada je Igalo bilo lider sada se skupo plaća, a novi trener Sreten Avramović iz Čačka nije se snašao i nije potvrdio rezultatima funkciju koja mu je povjerena.

U raštimovanom timu novskog drugoligaša jedine svijetle tačke danas su bili Stefan Vico u prvom i Milovan Ilić u drugom poluvremenu. Kada je protivnik poveo 2:0 domaći su izgubili i ono malo samopouzdanja sa kojim su ušli u utakmicu.