Осмајић продубио кризу ФК Игало

архива РТХН

Серија негативних резултата фудбалског клуба Игало се наставља. Резервиста Василије Осмајић одмах по уласку у игру головима у 49. и 58. минуту донио је важне бодове фењерашу екипи Берана (Игало-Беране 0:2) у 16. колу Друге фудбалске лиге.

И сусрет са последње пласираним тимом потврдио да је екипа Игала у великој кризи јер је данас на свом терену доживљела пети узастопни пораз. Потез управе да се непотребно смјени Петар Гушић у тренутку када је Игало било лидер сада се скупо плаћа, а нови тренер Сретен Аврамовић из Чачка није се снашао и није потврдио резултатима функцију која му је повјерена.

У раштимованом тиму новског друголигаша једине свијетле тачке данас су били Стефан Вицо у првом и Милован Илић у другом полувремену. Када је противник повео 2:0 домаћи су изгубили и оно мало самопоуздања са којим су ушли у утакмицу.