Osam medalja u Mostaru, za Mikulićeve karatiste

Takmičari karate kluba „Tempo” iz Igala i „Bijela” koje vodi trener Slađan Mikulić  bili su učesnici Međunarodnog karate turnira “Mostar Kup 2024“  i u konkurenciji 417 takmičara iz 34 kluba zemalja regiona osvojili 8 medalja (šest za Tempo i dvije medalje za Bijelu).

Prva mjesta i zlatne medalje za „Tempo“ su osvojili: Lazar Katić za uzrast od 8-9 godina u kategoriji do 38 kilograma, u istom uzratu . Sa dvije medalje prvi je i Pavle Lazić koji je osvojio dvije zlatne medalje za prva mjesta u kategorijam do 45 kilograma i za uzrast do 10 godina takođe u kategoriji do 45 kg.Drugo mjesto i srebrnu medalju za Tempo za uzasto do 11 godina osvojio je Bogoslav Katić u kategoriji do 40 kg . Treća mjesta i bronzane medalje pripale su Lazaru Katiću za uzrast do 10 i Bogoslav Katić za uzras do 11 godina obojica u kategoriji do 40 kilograma.

Iz karate kluba „Bijela“ u Mostaru Petar Mikulić osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju za urast do 11 godina u kategoriji do 35 kilograma i drugo mjesto i srebrenu medlju za uzrast do 10 godina u kategoriji do 30 kilograma.