“ОБИЛИЋ” ПРВИ НА ТАБЕЛИ ГРУПЕ ЈУГ

Фудбалери ФК “Обилић” настављају серију добрих резултата. У понедељак су, као домаћини у Радановићима, у 8. колу Удружења “Југ”, у бокељском дербију побиједили “Слогу” из Радовића 3:0.

Стријелци за “Обилић”, који је тренутно на првом мјесту табеле, су Андрија Вујичић у 30. и 60. минуту и Рејхан Челебић у 66 минуту. У наредном 9. колу “Обилић” у недељу гостује “Слоги”- Стари Бар.

У петак је “Будва” побједила “Хајдук” (Бар) 4:1. У дербију кола у суботу у је Зеленици “Орјен” поражен 1:0 од “Отранта Олимпик” из Улциња. Једини погодак је у 15. минуту постигао Еранд Kалезић, а два минуте раније Милош Вукић није искористио пенал за “Отрант Олимпик”.
У дербију заосталог 7. кола јуче су “Будва” и “Отрант Олимпик” играли без голова 0:0.

Пласман: “Обилић” 21, “Будва“ 20, “Отрант Олимпик” 19, “Ловћен” и “Хајдук” по 10, “Орјен” 7, “Слога“ Радовићи и „Слога“ Стари Бар по 3 бода.

У наредном 9. колу идућег викенда играју: „Ловћен“ – „Орјен“, „Слога“ Стари Бар – „Обилић“, „Слога“ Радовићи – „Будва“ и „Хајдук“ – „Отрант Олимпик“.