Novski stonoteniski talenti lete visoko

Devetogodišnji Milan Vučetić, „vunderkind“ Stonoteniskog kluba “Novi”, nastavlja seriju odličnih rezulata.

Na juče održanom pojedinačnom prvenstvu Crne Gore u Podgorici u konkurenciji najmlađih kadeta do 11 godina osvojio je prvo mjesto bez izgubljnog seta. Vučetić je sa klupskim drugom Urošem Mrkajićem (9) i u dublu šampion Crne Gore.

U ovoj konkurenciji za pojedince Uroš Mrkajić je osvojio treće mjesto i bronzanu medalju. U starijoj kategoriji mlađih kadeta do 13 godina Milan Vučetić je osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju, a u dublu sa Urošem Mrkajićem treće mjesto i bronzanu medalju.

Uspjeh novskog dvojca u Podgorici je potvrda da Branko Cubović sa saradnicima, uz podršku predsjednika kluba Ranka Boce, odlično radi sa mladima i da njihovo vrijeme tek dolazi.