НОВЉАНИ У ЗОНИ ПРВОЛИГАШКОГ БАРАЖА

Фудбалери Игала остварили су високу побједу 4:0 у 24. колу Друге фудбалске лиге Црне Горе. На Солилима је савладана екипа Берана.

Резултат домаћих фудбалера био је бољи од игре. Тек у финишу Копривица и саиграчи су могли да одахну. Истина после грешке голмана гостију Елдина Бачића, коју су његови саиграчи у 13. минуту  бранили рушењем Корејанца Лија, а са пенала био је сигуран капитен Копривица.

У наставку Беране има инцијативу, Лекић је овог пута у 66. минуту погодио мјесто мреже пречку гола Игала. У 74 минуту брзоноги Ли центрира, а Мараш је из трка евро голом матирао је резервног голмана Аковића

Седам минута касније резервисту Радовића срушио је Вукићевић, а Копривица је бии и други пут сигуран са бијеле тачке.

Тачку на високу побједу Игала ставио је својим другим голом расположени Мараш.

У 24. колу постигнути су и следећи резултати Арсенал-Грбаљ 2:1, Ибар-Бокељ 1:0, Дрезга-Морнар 0:1 и Јединство-Ком 2:0.

Пласман: Арсенал 49, Морнар 45, Игало 43, Ком 41, Јединство 33, Беране 31,Бокељ и Грбаљ по 25, Ибар 20, Дрезга 10  бодова.

У наредном 25. колу играју Грбаљ-Игало, Бокељ –Дрезга, Ком –Арсенал, Беране –Ибар, Морнар-Јединство.