Nova pobjeda kadeta FK Igala

Kadetska selekcija FK Igalo 1929 ostvarila je ubjedljivu pobjedu u 10. kolu B grupe fudbalske lige za ovaj uzrast protiv ekipe Jezera iz Plava, rezultat je bio 5:1.

Mrežu gostiju načeo je Stefan Vukadinović u 15. minutu, što je bio rezultat prvog dijela igre.

Na 2:0 povisio je Elid Kunjić na samom početku drugog poluvremena. Pogodio je i Boško Borovnica u 68, a zatim i Vasilije Krivokapić u 73. iz penala, da bi se Kunjić dva minuta kasnije ponovo upisao u listu strijelaca za visokih 5:0.

Gosti su do počasnog pogotka došli preko Stefana Boškovića u 78. minutu igre. U finišu direktan crveni karton dobio je Matija Milić.

Nakon 10 odigranih kola Igalo je na trećem mjestu na tabeli sa 26 osvojenih bodova, a u narednom, 11. Kolu gostovaće u Podgorici ekipi Mladosti. Meč je na programu 6. maja.