На такмичењу „Колашински побједник 2023“ успјешни каратисти Бијеле и Темпа

Протеклог викенда у Колашину јр одржан је 18. карате турнир „Kолашински побједник 2023“, на којем је наступио 421 такмичар из 20 клубова Црне Горе. Одличне резултате остварили су каратисти клубова Бијела и Темпо.

Запажене резултате остварили су каратисти Бијеле, који су освојили једну златну медаљу, пет сребрних и двије бронзане. Злато и једно сребро припало  је Ненаду Ђуричићу, он је злато освојио у кадетској конкуренцији у категорији до 70 кг, док је сребро освојио у јуниорској категорији до 76 кг. Сребро су освојили и Василије Беговић за категорију 10 год до 45 кг, Ена Поповић 12 год до 35 кг, Вук Цимбаљевић за 13 год до 55 кг, Мартина Мишић 13 у категорији више од 54 кг.

Бронзана одличија припала су Петру Рихи 13 год до 55кг и Алекси Риха за узраст до 10 год у категорији до 35 кг.

На турниру су запажен успјех остварили и каратисти новског Карате клуба Темпо. Михаило Лисичић је освојио бронзану медаљу у категорији до 8 год и 25 кг. Тренери Немања Микулић и Душан Тодоровић.