Спорт

Марко Грковић и наредне сезоне у Приморју

Управа Кошаркашког клуба Приморје започела је активности на формирању тима за предстојећу такмичарску сезону, након велико успјеха у којем је клуб из Херцег Новог заузео друго мјесто у регуларном дијелу Прве А црногорске лиге и поново изборио директан пласман у Другу АБА лигу.

Први играч са којим је договорен наставак сарадње је Марко Грковић, који ће у наступајућој сезони предводити екипу као нови капитен. Руководство клуба продужетком уговора са Грковићем поставља темеље тима за нове изазове у регионалном такмичењу и домаћем првенству.

Слични текстови

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Back to top button