Спорт
Марко Грковић и наредне сезоне у Приморју

Управа Кошаркашког клуба Приморје започела је активности на формирању тима за предстојећу такмичарску сезону, након велико успјеха у којем је клуб из Херцег Новог заузео друго мјесто у регуларном дијелу Прве А црногорске лиге и поново изборио директан пласман у Другу АБА лигу.
Први играч са којим је договорен наставак сарадње је Марко Грковић, који ће у наступајућој сезони предводити екипу као нови капитен. Руководство клуба продужетком уговора са Грковићем поставља темеље тима за нове изазове у регионалном такмичењу и домаћем првенству.




