Mikulić bez medalje u Veneciji

Na Svjetskom prvenstvu za kadete, juniore i mlađe seniore u karateu  u Veneciji član Karate kluba “Bijela” Nemanja Mikulić, kao reprezentativac Crne Gore,   završio je takmičenje u konkurenciji mlađih seniora bez medalje.

Mikulić, koji je bio jedan od naših najozbiljnijih kandidata za visok plasman u kategoriji do 84 kilograma, bio je slobodan u prvom kolu, u drugom je sudijskim izjašnjavanjem eliminisao Eštona Patrika iz Engleske (0:0), dok je u trećem poražen od Japanca Jusuke Abea (4:4). Ova borba je zavšena nerješeno , ali je presudio prvi osvojeni poen Takmičara iz Japana.

Danas će na Svjetskom prvenstvu za kadete, juniore i mlađe seniore u  Veneciji nastupiti juniorke i juniori, izabranici selektora Dejana Ivanovića