Микулић без медаље у Венецији

На Свјетском првенству за кадете, јуниоре и млађе сениоре у каратеу  у Венецији члан Карате клуба “Бијела” Немања Микулић, као репрезентативац Црне Горе,   завршио је такмичење у конкуренцији млађих сениора без медаље.

Микулић, који је био један од наших најозбиљнијих кандидата за висок пласман у категорији до 84 килограма, био је слободан у првом колу, у другом је судијским изјашњавањем елиминисао Ештона Патрика из Енглеске (0:0), док је у трећем поражен од Јапанца Јусуке Абеа (4:4). Ова борба је завшена нерјешено , али је пресудио први освојени поен Такмичара из Јапана.

Данас ће на Свјетском првенству за кадете, јуниоре и млађе сениоре у  Венецији наступити јуниорке и јуниори, изабраници селектора Дејана Ивановића