КУП: БРОЈЧАНА ПРЕДНОСТ НЕДОВОЉНА НОВЉАНИМА

ФК Игало 1929 завршило је такмичење у овогодишњем КУП-у Црне Горе. Изабраници Игора Раичевића поражени су у Даниловграду 2:0 од „Искре“ у утакмици четвртфинала.

Екипа Срђана Никића ријешила је утакмицу већ у првом полувремену головима Горана Милојка у 30. и јапанца Схо Јамамото у 41. минуту. Када је ријеч о Новљанима, остала је дискутабилна игра руком Искриног играча у казненом простору али судија није нашао за сходно да свира најстрожију казну за Игало.

Од 43. минута Игало је имало играча више на терену, пошто је стријелац првог гола Милојко искључен. Копривица и његови саиграчи нису искористили бројчану предност и до краја није било промјене резултата.

Сутјеска је побједила Подгорицу 4:0, а касније данас играју ОФК Титоград – Дечић и Будућност – Рудар.