KOŠARKA: PRIMORJE DOMINANTNO U PLJEVLJIMA

Košarkaši Primorja ubjedljivo su savladali ekipu Pljevalja u gostima, rezultatom 63:91, po četvrtinama 14:24, 20:29, 17:19 i 12:19.

Novljani su već u prvoj četvrtini stavili do znanja domaćima ko je favorit u utakmici, kada su steki dvocifremu prednost, koju su do kraja samo uvećavali.

Izabranici Rajka Krivokapića nastavili niz odličnih partija, upisaviši devetu pobjedu u ovoj sezoni nakon 15 odigranih kola.

U timu iz Herceg Novog večeras veoma je raspoložen za igru bio sjajni Slobodan Miljanić sa 32 poena, Boris Jeknić je upisao 13, Markiz Mozli 10, Stefan Vuković i Novak Obradović po 8, Goran Vučićević i Zoran Vilotijević po 6, Veselin Kovačević i Ivan Misinezović po 4. Kod domaćina istakli su se Luka Dmitrović sa 25 poena i Ndukasi David-Vilijam sa 20.