КОШАРКА: ПРИМОРЈЕ ДОМИНАНТНО У ПЉЕВЉИМА

Кошаркаши Приморја убједљиво су савладали екипу Пљеваља у гостима, резултатом 63:91, по четвртинама 14:24, 20:29, 17:19 и 12:19.

Новљани су већ у првој четвртини ставили до знања домаћима ко је фаворит у утакмици, када су стеки двоцифрему предност, коју су до краја само увећавали.

Изабраници Рајка Кривокапића наставили низ одличних партија, уписавиши девету побједу у овој сезони након 15 одиграних кола.

У тиму из Херцег Новог вечерас веома је расположен за игру био сјајни Слободан Миљанић са 32 поена, Борис Јекнић је уписао 13, Маркиз Мозли 10, Стефан Вуковић и Новак Обрадовић по 8, Горан Вучићевић и Зоран Вилотијевић по 6, Веселин Ковачевић и Иван Мисинезовић по 4. Код домаћина истакли су се Лука Дмитровић са 25 поена и Ндукаси Давид-Вилијам са 20.