Kadeti “Igala” posustali u finišu

Kadeti “Igala”, koji se takmiče u Drugoj kadetskoj fudbalskoj ligi Crne Gore, poraženi su danas u 15. kolu u Podgorici od OFK “Titograd” 2:1.

Veći dio susreta ekipa trenera Nemanje Ćorovića bila je ravnopravna, ako ne i bolja. „Igalo” je u 58. minutu propustilo šansu da povede, pošto je Teodor Sijačić bio neprecizan sa bijele tačke. Kazna je uslijedila u finišu utakmice kada je domaća ekipa povela golovima Nemanje Lopičića u 80. minutu iz penala, i Petra Sekulovića u 84. minutu.

Jedini pogodak za „Igalo“ postigao je rezervista Danilo Đukanović, koji je poslije ulaska u igru u 89. minutu, u četvrtom minutu nadoknade (94) smanjio razliku i postavio konačan rezultat.

Nakon 15. kola u konkurenciji 16 klubova „Igalo” se nalazi na 7. mjestu sa 25 bodova. U narednom kolu 26. novembra kadeti „Igala“ gostuju u Podgorici ekipi „Adrie“.