Кадети “Игала” посустали у финишу

Кадети “Игала”, који се такмиче у Другој кадетској фудбалској лиги Црне Горе, поражени су данас у 15. колу у Подгорици од ОФК “Титоград” 2:1.

Већи дио сусрета екипа тренера Немање Ћоровића била је равноправна, ако не и боља. „Игало” је у 58. минуту пропустило шансу да поведе, пошто је Тeодор Сијачић био непрецизан са бијеле тачке. Казна је услиједила у финишу утакмице када је домаћа екипа повела головима Немање Лопичића у 80. минуту из пенала, и Петра Секуловића у 84. минуту.

Једини погодак за „Игало“ постигао је резервиста Данило Ђукановић, који је послије уласка у игру у 89. минуту, у четвртом минуту надокнаде (94) смањио разлику и поставио коначан резултат.

Након 15. кола у конкуренцији 16 клубова „Игало” се налази на 7. мјесту са 25 бодова. У наредном колу 26. новембра кадети „Игала“ гостују у Подгорици екипи „Адрие“.