JADRAN SIGURNO DO POBJEDE

U trećem kolu kvalifikacionog turnira Lige šampiona u Podgorici Jadran je savladao tursku Enku rezultatom 15:5 (2:2, 4:0, 5:2, 4:1). Ovo je Novljanima druga utakmica u jednom danu, a juče ujutru je savladana ekipa Žaibasa rezultatom 25:9.

Mlada ekipa Jadrana pokazala je odličan kapacitet. Prva četvrtina je protekla u izjednačenoj igri na obje strane, pa je rezultat iznosio 2:2. U drugoj četvrtini naš tim je igrao još sigurnije i ovaj period rješava u svoju korist, bez primljenog gola 4:0, te je rezultat na poluvremenu iznosio 6:2.

U trećoj četvrtini naš tim je nastavio sa dobrom serijom i znatno povećao prednost, 11:4. Posljednji period Jadran je ubjedljivo riješio u svoju korist i postavio konačan rezultat 15:5.

U timu Jadrana istakli su se sa po 3 postignuta gola Vujičić, Obradović i Vučurović.