Jadran M:tel poražen od Novog Beograda

Vaterpolisti Jadrana M:tel poraženi su od ekipe  Novi Beograd u 4. kolu Premijer regionalne lige, rezultatom  13:15 (1:4, 6:3, 4:5, 2:3).

Novljani su loše počeli utakmicu, primili su četiri gola u prvoj četvrtini a postigli jedan da bi potom nevjerovatnom serijom uspjeli da preokrenu rezultat na 7:6.  Do sredine poslednje četvrtine, vaterpolisti Jadrana pružili su dobar otpor domaćem timu kada su Nikola Lukić, Dimitrios Skubakis i Miloš Ćuk odveli Novi Beograd  na 15:12.

Aleksandar Ivović i Jovan Vujović sa po tri gola bili su najefikasniji u redovima Jadrana M:tel. Dmitri Holod postigao je dva, a Uroš Vučurović, Danilo Radović, Đorđe Lazić, Vasilije Radović i Danilo Stupar po jedan gol.

Dimitrios Skubakis i Vasilije Martinović sa po tri pogotka predvodili su Novi Beograd do pobjede.  Đuro Radović, Miroslav Perković, Miloš Ćuk i Nikola Lukić postigli su po dva gola. U listu strijelaca se za domaće upisao i Angelos Vlahopulos.

U narednom kolu Jadran M:tel sastaće se sa splitskim Jadranom.