Јадран М:тел поражен од Новог Београда

Ватерполисти Јадрана М:тел поражени су од екипе  Нови Београд у 4. колу Премијер регионалне лиге, резултатом  13:15 (1:4, 6:3, 4:5, 2:3).

Новљани су лоше почели утакмицу, примили су четири гола у првој четвртини а постигли један да би потом невјероватном серијом успјели да преокрену резултат на 7:6.  До средине последње четвртине, ватерполисти Јадрана пружили су добар отпор домаћем тиму када су Никола Лукић, Димитриос Скубакис и Милош Ћук одвели Нови Београд  на 15:12.

Александар Ивовић и Јован Вујовић са по три гола били су најефикаснији у редовима Јадрана М:тел. Дмитри Холод постигао је два, а Урош Вучуровић, Данило Радовић, Ђорђе Лазић, Василије Радовић и Данило Ступар по један гол.

Димитриос Скубакис и Василије Мартиновић са по три поготка предводили су Нови Београд до побједе.  Ђуро Радовић, Мирослав Перковић, Милош Ћук и Никола Лукић постигли су по два гола. У листу стријелаца се за домаће уписао и Ангелос Влахопулос.

У наредном колу Јадран М:тел састаће се са сплитским Јадраном.