Ilić prekinuo seriju poraza “Igala”

U 17. kolu Druge lige fudbaleri “Igala” su danas u Podgorici igrali nerješeno 2:2 sa “Lovćenom”, prekinuvši seriju od pet uzastopnih poraza.

Domaći sastav sa Cetinja imao je više od igre, dva puta je vodio, ali tim Sretena Avramovića se nije predavao i postigao je rezultat koji će mu omogućiti da u preostala dva kola pokuša da popraviti poziciju u koju ga je doveo niz loših rezultata.

Poveli su fudbaleri “Lovćena” u drugom minutu nadoknade u prvom poluvremenu (45+2) a strijelac je bio Bojan Kopitović, igrač koji je u minule dvije sezone nosio dres „Igala“.

Početkom drugog poluvremena uslijedili su napadi fudbalera „Igala“, ali im je izjednačenje u 50. minutu donio autogol Filipa Vujovića, koji je savladao svog golmana Jovana Perovića, koji je takođe prije par sezona bio član “Igala“.

Od 54. minuta „Igalo” je imalo igrača više, jer je Kopitović isključen. Međutim, u 62. minutu „Lovćen“ je ponovo poveo, a strijelac je bio Luka Bojić. Dva minuta kasnije Milovan Ilić je eurogolom izjednačio rezultat, koji se nije mijenjao do kraja utakmice.

U narednom kolu 26. novembra “Igalo” dočekuje ekipu “Otrant Olimpika”, koja je danas u Ulcinju pobjedila „Berane“ 2:0.

„Igalo“ sada ima 20 bodova što mu, u zavisnosti od ostalih rezultata ovog kola, donosi 6. ili 7. poziciju na tabeli.