Играч Вукадиновић на голу Игала сачувао предност своје екипе

Кадетска екипа Игала наставила је са серијом одличних резултата побједивши јуче у Беранама домаћи Рудар3:2.у 24 колу Друге Кадетске лиге Црне горе.

Фудбалери Игала су повели голом Неђељка Томашевића у 9 минуту. Домаћи су изједначили голом Дина Находовића у 31 минуту. Томашевић је постигао још један гол за Игало у првој минути надокнаде у  првом полувремену. У наставку утакмице у 48. минуту тим из Херцег Новог је повећао предност на 3:1 стријелац је био Данило Божовић. У 63. минуту голман Игала, Вук Банићевић је искључен пошто је добио други жути картон, а пошто је Игало на ово гостовање пошло без резервног голмана његово мјесто је успјешно заузео капитен Стефан Вукадиновић који је одлично бранио и у два наврата спријечио домаћу екипу да преокрене резултат. До краја утакмице Вукадиновић је савладан голом капитена Рудара Димитрија Сврхоте у 83. минуту али до краја није више било голова и бодови су припали играчима тренера Немање Ћоровића.

Након овог кола Игало се налази на седмом мјесту са 40 бодова и наредне седмице дочекује екипу Језера из Плава.