„Игалу“ бод против лидера

У дербију 7. кола Друге фудбалске лиге фудбалери “Игала” у утакмици са лидером “Младости” Доња Горица (Подгорица ) играли су 0:0 .

У 23. минуту после грешке домаћег голмана Александра Кулиновића његов имењак Влаховић се није снашао пред голом “Игала” и велика прилика за лидера остала је неискоришћена.
У 27. минуту најбољи стријелац домаћих Балша Радовић одлично је шутирао, а голман Љубомир Ђуровић сачувао своју мрежу и лопту послао у корнер.

Послије корнера одличан шут ка мрежи гостију Милоша Грбића али Ђуровић још једном брани. У 45 минуту полушансу за промјену резултата има Алексадар Влаховић али био је кратак пред голом Кулиновића. Ни у другом полувремену није било промене резултата. Није ни било изразитих шанси и утисак је да је овај резултат најправедни иако је остао код ривала и публике жал што није било голова.
Остали резултати 7 кола Друге лиге: Грбаљ-Ком 1:0. Беране –Бокељ 1:0,Никшић-Отрант Олимпик 2:0 , Зета –Подгорица 2:3.

Пласман: Младост 14, Бокељ 13, Игало и Ком по 11,Подгорица 10,Грбаљ , Никшић, Беране по 8,Зета 7, Отрант Олимпик 3 бода
У 8 колу 28 септембра играју : Беране-Игало, Бокељ-Подгорица, Отрант Олимпик –Грбаљ,Младост-Никшић, иКом-Зета.