Igalu bod protiv Iskre

Pored neizvjesne borbe, derbi začelja 28. kola Druge fudbalske lige između domaćina Igala i Iskre iz Danilovgrada nije donio pobjednika, rezultat je bio nerješen 1:1.

U trenucima kada su Marko Ivanović i saigrači u „talasima“ napadali na gol gostiju, Siniša Stanisavić je u svom kaznenom prostoru igrao rukom i sudija Miloš Laličić je u 57. minutu pokazao na penal koji je realizovao Ognjen Rolović. Nije se dugo čekalo na izjednačenje, u 60. minutu argentinski internacionalac Ivan More koji je ovog proljeća najbolji igrač Igala, znalački je zaobišao svog čuvara i ulaskom u kazneni prostor matirao golmana gostiju Danila Radoševića.

Do kraja utakmice fudbaleri Igala su pokušavali da steknu prednost ali nisu uspjeli. U nadoknadi vremena u 92. minutu rezervista Iskre Vlado Gajić imao je zicer pred golom domaćih za pobjedu ali je bio neprecizan.

Ostali rezultati ovog kola: Bokelj-Grbalj 3:1, Podgorica-Otrant Olimpik 0:2, Internacional-Berane 0:0, Lovćen-Kom 2:1.

Tabela: Bokelj 62, Otrant Olimpik 60, Podgorica 43,(-2) Grbalj 39, Lovćen 35, Igalo 31, Kom (-1), Iskra (-1) po 29, Internacional 28 i Berane 21 bod.

U 29. kolu 13. aprila igraju: Podgorica-Igalo, Bokelj-Lovćen, Berane-Grbalj, Otrant Olimpik –Internacional i Kom-Iskra.