ИГАЛО БОЉЕ ОД КОМА

Послије успјеха у осмини фанала Купа, фудбалери Игала наставили су са добрим резултатима и у првенству у Другој лиги.

У 13. колу, у дербију два клуба са средине табеле, Игало је као гост побједило Ком на Златици 1:0. У првом полувремену домаћи фудбалери су имали двије одличне прилике да дођу у вођство, али је голман Давид Бијелица био несавладив. У финишу полувремена домаћи играч је „нагњечио“ Бјеличин злоб, па је поуздани чувар мреже тима са Солила, морао уступити мјесто младом Александру Кулиновићу. Резервни голман Игала је у другом полувремену имао неколико запажених одбрана. Једини погодак на утакмици постигао је Милош  Перовић у 53. минуту, када је сам изашао пред голмана Петра Радуловића и рутински га савладао, чиме је заслужио епитет играча утакмице.

Остали резултати 13. кола: Арсенал-ОФК Титоград 5:2, Беране-Бокељ 0:2, Грбаљ-Младост 0:0 и Цетиње-Јединство 0:4.

Пласман: Јединство 30, Бокељ и Арсенал по 26, Младост 22, Игало 17, Ком и Беране по 16, Цетиње 13, Грбаљ 10 и ОФК Титоград 4 бода.

У 14. колу, 6. новембра, играју: Игало-Беране, Бокељ-Цетиње, Младост-Арсенал, Јединство-Грбаљ и ОФК Титоград-Ком.