Кадети ФК Игала – канонада голова у мрежи гостију из Плава

На Солилима у неопосредној близини Топаљског залива фудбалери Игала очитали су лекцију екипи Језера из Плава побједивши у 25 колу Друге кадетске фудбалске лиге екипу Језера из Плава 6:1 (2:1).

Овом побједом Игало је наставило са одличним играма овог прољећа. Изабраници Немање Ћоровића већ у уводном дијелу овог сусрета најавили су тријумф головима Момчила Ковачевића у 5 и Данила Божовића у 12 минуту. До полувремена гости су смањили резултат голом Мелдина Којића у 30 минуту. У наставку утакмице канонада у мрежи гостију из Плава. Стријелци су Драган Килибарда у 50, Неђељко Томашевић у 65 тачку на шест голова поставио је двоструки стријелац резервиста Урош Ченић у 67 и 73 минуту.

Након 25 кола у конкуренцији 16 екипа кадети Игала налазе се на седмом мјесту са 43 освојена бода. У наредном 26. колу у приморском дербију фудбалери Игала наредне седмице играју у Бару против Морнара.