ФУДБАЛ: „ИГАЛУ“ БОД У ПОДГОРИЦИ

На стадиону „ДГ Арена“ у Подгорици није било изненађења. „Младост“ и „Игало“ у последњој утакмици 10 кола Друге лиге подијели су бодове и играли нерјешено 1:1. Током 90 минута борбе обје екипе имале су шансе .

Млади Игор Пајовић зналачки се у 27. минуту нашао пред имењаком Никићем голманом домаћих и довео госте који су играли без шест стандарних првотимаца. Домаћи су изједначили из дискутабилног пенала пошто је лопта окрзнула руку Николе Косаћа у његовом казненом простору. Стријелац је био капитен домаћих Жељко Крстовић. У другом полувремену и поред покушаја једне и друге екипе, резултат се није мијењао па је сваком од ривала припао по бод.

Остали резултати 10 кола: Бокељ- ОФК Титоград 1:0,Грбаљ-Ком 1:2, Јединство-Арсенал 0:0, Цетиње-Беране 2:0.

Пласман : Бокељ и Арсенал по 22,Јединство 21,Беране 16, Младост 15, Цетиње и Ком по 13, Игало 11,ОФК Титоград 4 и Грбаљ 3 бода.

У недељу у 11 колу играју:ОФК Титоград –Игало, Арсенал-Бокељ, Беране-Грбаљ,Цетиње-Младост и Ком-Јединство.