FUDBAL: „IGALO“ POVELO PA STALO

Juče u 29. kolu Druge fubalske lige „Igalo“ je na gostovanju u Rožajama poraženo od ekipe „Ibra“ nakon preokreta 2:1.

„Igalo“ je povelo golom Maraša u 7. minutu. Izjednačio je bivši igrač „Igala“ Bojan Kopitović u 28. minutu iz penala, a pobjedu „Ibru“ donio je Bujiša u 66. minutu.

Novski drugoligaš je igrao bez nekoliko igrača pa je odsutne golmane Jovana Perovića i Danila Raičevića, morao zamjeniti golman omladinaca Aleksandar Kulinović koji je uspješno odgovorio na taj izazov.

Posle drugog uzastopnog poraza u prvenstvu, fudbaleri „Igala“ sa 48 bodova ostali su na trećem mjestu u zoni baraža sa tri boda više od Koma.

Na ovoj utakmici ekipu Igala vodio je trener omladinaca Dejan Perović umjesto Marka Vidojevića i Petra Gušića koji su oboljeli od  KOVIDA 19.

U narednom 30. kolu u srijedu „Igalo“ na Solilima dočekuje ekipu „Drezga“ iz Pipera.