FSCG „JUG“ – SENIORI (4), „OBILIĆ“ DIJELI PRVO MJESTO

U derbiju kola seniorske fudbalske lige grupa „Jug”, ekipa “Obilića” u Zelenici pobijedila je domaći „Orjen” 3:2.

Ekipa Dejana Perovića je odlično otvorila utakmicu i povela golom Ljubomira Pavličevića. U finišu prvog poluvremena igrač „Igala“ Andrija Vujičić, koji igra na dvojnu registraciju, za „Obilić” je izjednačio rezultat u 41. minutu. Još jedno pojačanje iz „Igala“, Marko Raičević, u 63. minutu doveo je “Obilić” u prednost  1:2. Fudbaleri „Orjena” se ne predaju i minut kasnije rezervista Nikola Vujnović je izjednačio rezultat na 2:2. Marko Dragaš je u 70. minutu „Obiliću” donio prednost i pobjedu, kojom ekipa prati lidera „Budvu“ i „Otrant Olimpik“, koji ima zaostali susret na svom terenu sa „Slogom Stari Bar“.

U ovom kolu „Budva“ i „Lovćen“ su igrali nerješeno 1:1, a „Sloga“ iz Radovića na gostovanju u Baru poražena je od “Hajduka” 6:1.

Plasman: „Budva“, „Otrant Olimpik“ i „Obilić” po 9, „Orjen” i „Hajduk“ po 4, „Lovćen“ 3, „Sloga“ (Radovići) i „Sloga Bar“ bez bodova.

U narednom 5. Kolu, u nedelju igraju „Obilić“ – „Budva“, „Sloga“ Radovići – „Orjen“, „Lovćen“ –„Otrant Olimpik“ i „Sloga“ – „Hajduk“.