„Fenjeraš“ uzeo bod Igalu

U poslednjem  9. kolu prvog kruga prvenstva u Drugoj  fudbalskoj ligi fudbaleri Igala gostovali su na Zlatici, fenjerašu ekipi Kom i igrali nerješeno 1:1.

Gosti iz Herceg Novog poveli su u 9. minutu iz penala, A  strijelac je bio kapiten  Jovan Popović. Domaći fudbaleri su stigli do izjednačenja  u 79. minutu,  a strijelac gola  koji je poslednje plasiranoj ekipi na tabeli donio bod bio je Andrija  Radonjić u 79 minutu. Do kraja utakmice i pored par šansi ekipe Marka Šćepanovića  nije postignut ni jeda gol. Od 81. minuta  fudbaleri Igala su igrli sa igračem manje jer je zbog  drugog žutog kartona isključen Nihad Balić.

Ostali rezultati 9. kola: Podgorica-Grbalj 2:2, Ibar-Mladost 1:1, Iskra –Lovćen 0:2. U ovom kolu slobodna je ekipa Rudara.

Tabela: Mladost i Lovćen po 17, Rudar 14,  Igalo 13, Podgorica 11, Ibar 10,  Grbalj  9 , Iskra 7 i  Kom  3 boda.

U 10. kolu  2. oktobra igraju: Podgorica-Igalo, Ibar-Grbalj,  Iskra-Mladost, Kom-Rudar. U 10. kolu slobodna je ekipa Lovćena.