Džudistima “Igala” pet medalja pod Trebjesom

Džudisti “Igala” nastavljaju “žetvu” medalja u ovoj godini. Na Memorijalnom turniru Luka Kovačević u Nikšiću, koji je juče organizovao Džudo klub “Trebješanin”, u konkurenciji oko 430 takmičara iz Crne Gore i regiona, učestvovalo je i sedam dječaka i djevojčica trenera Svetozara Mustara, koji su osvojili pet medalja.

Prvo mjesto i zlatnu medalju u konkurenciji starijih pionira u kategoriji do 50 kg osvojio je Vuk Andrić. Srebrene medalje pripale su starijoj pionirki Nikolini Kokot u kategoriji do 57 kg, i Lazaru Erakoviću u konkurenciji mlađih pionira u kategoriji do 50 kg. Treće mjesto i bronzane medalje su osvojili kadetkinja Nikolina Andrić do 63 kg, i Jovan Nikitenko u konkurenciji starijih pionira u kategoriji do 42 kg.