Sport

Džudisti „Igala“ osvojili šest medalja na turniru u Gnjilanu

Džudisti „Igala“ zabilježili su odličan nastup na međunarodnom turniru „Gjilani Open 2026“, koji je okupio oko 300 takmičara, osvojivši ukupno šest medalja. Najsjajnija, zlatna odličja pripala su Mitru Kokotu, Jovanu Nikitenku, Vuku Andriću i Džejli Kuč.

Srebrnim medaljama oko vrata okitili su se Aldin Kuč i Luka Milošev. Trener kluba Svetozar Mustur istakao je da je ovo bio posljednji turnir pred kratki odmor, nakon čega ekipu očekuje veliki broj takmičenja, dok su tokom ljeta u planu i pripremni kampovi.

Slični tekstovi

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Back to top button