На стонотениском турнир Топ 12, одржаном у Подгорици запажене резултате постигли такмичари из новских клубова.
Прво мјесто на турниру припало је члану СТК Бока Борису Ђукановићу, други је био Душан Булатовић из СТК Котор, а трећи Милан Вучетић из СТК Нови, који је иако је најмлађи учесник (12 година) усљед одустајања појединих сениора искористио шансу као резерва и потврдио велики потенцијал.
Вучетић је до бронзе стигао након пет побједа и два пораза, а био је бољи и од другопласираног Душана Булатовића, међутим систем топ турнира је такав да се у завршници затвори круг којим се сходно резултату одређује пласман.
Четврто мјесто на турниру је припало Милошу Раховићу члану СТК Игало. Његов брат Ђорђе Раховић члан Новог освојио је седмо мјесто.