Derbi začelja pripao kadetima Igala

U 10. kolu Kadetske fudbalske lige Crne Gore, kadeti FK Igalo pobijedili su Nikšić 10:1, na svom terenu na Solilima.

Prethodnih 9. kola izabranici Nemanje Ćorovića nisu se proslavili. Poslije pobjede na startu nad Petrovcem 4:0 uslijedili su porazi: Igalo-Sutjeska 5:0, Mladolst DG – Igalo 6:4, Igalo – Jedinstvo 1:7, Berane-Igalo 2:0, Igalo –Kom 1:7, Mornar-Igalo 7:0, Igalo-Iskra 1:8, Podgorica-Igalo 5:2.

Strijelci u utakmici sa Nikšićem su: Uroš Čenić u 26, Vuk Vujović u 30 i 81, Boško Borovnica u 40, 64, 69, Vladimir Pavlović u 58 i 80, Danilo Božović u 76. i Filip Krivokapić u 78. minutu. Strijelac pogotka za Nikšić bio je Rajko Međedović u 63 minutu.

Nakon 10 odigranih kola, Igalo se nalazi na 18. mjestu sa šest osvojenih bodova. U narednom kolu, 29. oktobra, Igalo gostuje u Golubovcima ekipi Zete.

Za kadetski tim Igala u ovoj sezoni igraju: Aleksandar Hel i Vuk Banićević (golmani), Pavle Ivović, Nikola Mijović, Matija Milunović, Vuk Vujović (kapiten), Vladimir Pavlović, Boško Borovnica, Uroš Čenić, Vasilije Krivokapić, Stefan Vukadinović, Marko Cvjetković, Filip Krivokapić, Momčilo Kovačević, Ognjen Aranzulo, Danilo Božović, Nenad Želalić, Nikolaj Vujović i Nikola Dimić.