Чланови Шотокан тима успјешни на државном првенству за сениоре

Чланови карате клуба Шотокан тим наступили су на државном првенству за сениоре у Тивту у организацији карате савеза Црне Горе. Каратисти Леа Марић и Сергеј Цимбаљевић први пут су наступили у сениорској конкуренцији и  освојили су златну, односно сребрну медаљу, те на тај начин направили велики успијех за клуб освојивши пехар и 3. мјесто у генералном пласману.

Марић се такмичила у борбама до 68 кг, одрадила је двије борбе против искуснијих такмичарки из карате клуба Бар и карате клуб Омладинац и заслужено освојила златну медаљу. Цимбаљевић је у финалу резултатом 1:0 поражен од најбољег такмичара Црне Горе и вицешампиона свијета Ненада Дуловића. Тренери Марко Вашалић и Дејан Бошковић.

Првенство је окупило 16 клубова и 52 такмичара. У генералном пласману прво мјесто је освојио карате клуб Бар, док је друго мјесто освојио карате клуб Омладинац.