Бокељски дерби кадетима ФК Игало

Кадети ФК Игало / архива

Кадети ФК Игала су у бокељском дербију у оквиру 22 кола Друге Кадетске лиге Црне Горе побједили у Радановићима екипу „Грбља“ 2:0. Голове су постигли  Стефан Вукадиновић у 20 минуту из пенала, а коначан резултат постигао је резевиста Теодор Шијачић у 66 минуту, само осам минута пошто му је тренер Немања Ћоровић указао шансу да заигра против екипе, која је пред ову утакмицу дијелиа прву мјесто са екипом Будве са 52 освојена бода. Овом побједом капитен Стефан Вукадиновић и саиграчи потврдили су да су у доброј форми и после овог успјеха „Игало“ се са 34 освоена бода налази на 8 мјесту.

Остали резултати на данашњим утакмицама 22 кола Бокељ –Језеро 3:0, Јединство-Будва 0:2, Отрант Олимпик-Петровац 1:3, Рудар –Морнар 1:4. Табела Будва 55, Грбаљ 52, Морнар 51, Адриа 46 (-1), Стари Аеродром (-1), Јединство 38, ОФК Титоград (36-1), Игало 34, Бокељ 30, Ловћен (-1), Рудар 26, Петровац20, Језеро 9, Отрант Олимпик 7 Петњица (-1).

У 23 колу 7 априла Игало –дочекује Јединство, Бокељ гостује Забјелу а Петровац-Грбљу.