Bodove Igalu donio Perović

Fudbaleri Igala postigli su juče važnu pobjedu u gostima protiv Podgorice u 29. kolu Druge fudbalske lige i sa nova tri boda udaljili  se sa začelja.

Čovjek odluke bio je rezervista Miloš Perović koji je dva minuta posle ulaska u 67. minutu pogodio mrežu  domaćih. Do kraja utakmice ekipa trenera Marka Šćepanovića imala je još  tri povoljne šanse da duplira rezultat,  ali igrači u tome nijesu uspjeli. Ipak,  jedan gol bio je dovoljan za pobjedu  u susretu u kojem je tim Podgorice bio favorit.

Ostali rezultati 29. kola Bokelj-Lovćen 3:0, Otrant Olimpik- Internacional 1:0, Kom-Iskra 0:1. Utakmica Berane-Grbalj igra se danas.

Tabela: Bokelj 65, Otrant Olimpik 63, Podgorica 43 (-2), Grbalj 39 (-1), Lovćen 35,  Igalo 34, Iskra 32 (-1), Kom 29 (-1), Internacional 28, Berane 21 bod (-1)

U narednom 30. kolu 21. aprila igraju: Igalo-Kom, Grbalj-Otrant Olimpik, Iskra-Bokelj, Lovćen-Berane i Internacional-Podgorica.