Бодове Игалу донио Перовић

Фудбалери Игала постигли су јуче важну побједу у гостима против Подгорице у 29. колу Друге фудбалске лиге и са нова три бода удаљили  се са зачеља.

Човјек одлуке био је резервиста Милош Перовић који је два минута после уласка у 67. минуту погодио мрежу  домаћих. До краја утакмице екипа тренера Марка Шћепановића имала је још  три повољне шансе да дуплира резултат,  али играчи у томе нијесу успјели. Ипак,  један гол био је довољан за побједу  у сусрету у којем је тим Подгорице био фаворит.

Остали резултати 29. кола Бокељ-Ловћен 3:0, Отрант Олимпик- Интернационал 1:0, Ком-Искра 0:1. Утакмица Беране-Грбаљ игра се данас.

Табела: Бокељ 65, Отрант Олимпик 63, Подгорица 43 (-2), Грбаљ 39 (-1), Ловћен 35,  Игало 34, Искра 32 (-1), Ком 29 (-1), Интернационал 28, Беране 21 бод (-1)

У наредном 30. колу 21. априла играју: Игало-Ком, Грбаљ-Отрант Олимпик, Искра-Бокељ, Ловћен-Беране и Интернационал-Подгорица.