Бод за кадете Игала у Беранама

Кадети ФК Игало 1929 ремизирали су данас, у 15. колу Црногорске фудбалске лиге са екипом Језера у Беранама, резултат је био 5:5.

Домаћи су повели преко Тмушића у 17. минуту, изједначио је Боровница у 27. из пенала, али је два минута касније капитен Језера Реџепагић повисио на 2:1, такође са бијеле тачке. Бођко Боровница је поново погодио за егал, овога пута у 34. минуту, да би у финишу првог дијела Црнчевић домаће довео у вођство 3:2.

Капитен Игала Вук Вујовић изједначење је донио у другом минуту наставка, али су домаћи поново повели, овог пута преко резервисте Петковића у 59. минуту. Урош Ченић је изједначио 10 минута касније. Петковић је опет погодио за 4:3, али је резервиста Игала Данило Божовић у 83. минуту постигао гол за коначних 5:5.

Након 15 одиграних кола Игало је на 17. позицији на табели са 10 освојених бодова, а у наредном колу, у суботу 19. Новембра на Солилма дочекаће тиватски Арсенал. Почетак меча је у 13 сати.