Резултатски неуспјешно коло за кошаркашице из Новог

Кошаркашице из Херцег Новог у 16. колу Прве лиге нису имале успјеха. Екипа Приморја је на свом паркету у Игалу поражена од Дечића из Тузи 67:63 (17:21, 11:16, 18:5, 21:21). Послије предности од 9 поена након првог полувремена, у трећој четвртини тим Дечића преокренуо је резултат на 13 поена разлике и тај дио игре је одлучио исход утакмице.

Поене за Приморје су постигли: Теа Грабовица 23, Љубе Андрић 17, Клаудија Баћовић 10, Антонија Триповић 7, Кристина Илић и Лана Мијајловић по 3 поена.

Други новски прволигаш “Нови” је на гостовању екипи “Никшић” поражен високим резултатом 97:77 (22:19, 28:29, 21:13, 26:16).

Стријелци за екипу Ранка Шабановића су: Александра Мужевић 43, Софија Летић 21, Андреја Ђорђевић 5, Сара Гатало 4, Адна Разић и Владана Радојичић по 2 поена.