Важна побједа кадета Игала у Беранама

Кадети Игала савладали су на Градском стадиону у Беранама екипу Језера резултатом 4:3, у првом колу наставка шампионата Кадетске лиге у групи Б.

Оба тима приказала су одличну партију. Домаћи су повели у 32. минуту преко Тмушића, али је двоструку стријелац Бошко Боровница изједначио након само три минута, да би Урош Ченић преокренуо на 2:1 и 39. минуту.

У другом полувремену, у 49. минуту Момчило Ковачевић повећава предност Игала на 3:1, да би домаћи преко Бошковића и 50. и Мурића у 74. минуту изједначили резултат, али неуморни Боровница се у 81. поново уписује у листу стријелаца и доноси Игалу важна три бода.

Игало је са девет пренијетих и нова три бода тренутно на трећем мјесту на табели Б групе Кадетске лиге, а у наредном колу већ сутра, као домаћин дочекаће на Стадиону под Врмцем екипу Младости из Даниловграда. Почетак меча је у 14:30 сати.